Żaluzje fasadowe Wrocław- najczęściej zadawane pytania

Żaluzje fasadowe wrocław

Żaluzje fasadowe Wrocław to osłony zewnętrzne, które umieszczamy na fasadzie budynku w celu ochrony wnętrza. Żaluzje fasadowe Wrocław znane są głównie ze swojej niezawodnej skuteczności i ilości funkcji dodatkowych jakie oferuje wykorzystywanie żaluzji. Jednak stosunkowo nowoczesny system jakim są żaluzje fasadowe Wrocław sprawia, że pojawia się wiele pytań zanim zdecydujemy się na zainstalowanie tej formy osłony naszego wnętrza.

https://asapweb.pl/produkt/zaluzje-fasadowe-wroclaw/
https://asapweb.pl/produkt/zaluzje-fasadowe-wroclaw/

Najczęściej zadawane pytania w kwestii żaluzji fasadowych z Wrocławia

  • W jaki sposób mocowane są żaluzje fasadowe?

Żaluzje fasadowe Wrocław umieszczane są po zewnętrznej stronie budynku, przytwierdzane są do elewacji budynku. Montaż żaluzji nie stanowi problemu dla specjalistów z zakresu montażu osłon zewnętrznych i nie jest niebezpieczny dla konstrukcji budynku.

  • Czy żaluzje fasadowe utrzymują temperaturę?

Żaluzje fasadowe Wrocław posiadają funkcję termoizolacyjną co wpływa na to, że wspierają mieszkanie, bądź dom w utrzymywaniu odpowiedniej temperatury. Latem żaluzje fasadowe minimalizują dostawanie się wysokiej temperatury z zewnątrz do wnętrza pomieszczenia, jednocześnie zatrzymując wewnątrz niższą temperaturę np. wypracowaną przez klimatyzację. Zimą żaluzje fasadowe zatrzymują ciepłe powietrze wewnątrz nie wymieniając go z chłodnym z zewnątrz co dodatkowo generuje oszczędności dzięki obniżeniu pracy ogrzewania czy klimatyzacji

  • Czy żaluzje fasadowe można dopasować do okien, które mają nieregularny kształt?

Żaluzje fasadowe zazwyczaj występują w klasycznych formach, projekt można dopasować pod odpowiednie wymiary szerokości, wysokości, szerokości lameli. Trudniej jest dopracować kształt całych żaluzji, ale wielu producentów decyduje się na indywidualne projekty na potrzeby klientów.

  • Jakie funkcje posiadają żaluzje fasadowe ?

Żaluzje fasadowe oddają pełną kontrolę nad sterowaniem w ręce użytkownika, który może za pomocą lameli ograniczyć dostęp promieni słonecznych do wnętrza praktycznie w 100%, sterowanie pozwala kierować lamele pod odpowiednim kątem padania światła co poprawi warunki wewnątrz. Funkcją tego systemu jest dodatkowo funkcja termiczna, która pomaga utrzymać odpowiednią temperaturę w domu, osłony zewnętrzne blokują wysoką temperaturę latem i niską zimą, powstrzymując ją przed dotarciem do wnętrza. Dodatkowo fasadowe żaluzje wrocław obniżają natężenie hałasu docierającego do wnętrza.

  • Czy żaluzje fasadowe są trwałe?

Do systemu żaluzji fasadowych z Wrocławia wykorzystywane są komponenty najwyższej jakości tak aby mogły przetrwać najtrudniejsze warunki, na które narażone są żaluzje każdego dnia poprzez umieszczenie ich na zewnątrz. Już sam wygląd żaluzji prezentuje ich trwałość. Napęd wykorzystywany w żaluzjach jest odpowiednio zabezpieczany przed wpływem warunków atmosferycznych.

  • Lepiej wybrać system żaluzji fasadowych z Wrocławia czy rolety zewnętrzne?

Użytkownicy jak i producenci wskazują jako lepsze rozwiązanie system żaluzji fasadowych niż rolety. Dają więcej możliwości i funkcji, które dają możliwość podnoszenia komfortu domu

  • Czy wygląd żaluzji pasuje do każdego rodzaju budynku?

System ten dopasujemy do każdego rodzaju budynku, pasuje on zarówno do nowoczesnych budynków, do budynków w klasycznym formacie czy tradycyjnym. Każdy projekt będzie wyjątkowy.

  • Czy system żaluzji można wykorzystać do osłony lokali użytkowych jak biura, sklepy itp.?

Bez problemu ten system osłonowy poradzi sobie jako osłona lokali użytkowych, dodatkowo w indywidualnym projekcie przedsiębiorca może zaplanować rozmieszczenie własnego logo na oknie. Projekt taki może wymagać wielu działań, ale dla producentów nie powinno być problemu z rozmieszczeniem logo na lamelach żaluzji.

Wybierając system osłon warto wyznaczyć sobie jakie mamy potrzeby i który z systemów spełni wszystkie z naszych wymagań, oczekiwania mamy różne, a systemy spełniają różne funkcje i oferują inne możliwości.

ASAP Systemy osłonowe
ul. Międzyleska 2-4
Wrocław