Rolety SCREEN z Wrocławia i ich zastosowanie

Podążając za trendami wystroju wnętrz i aranżacji budynków warto zwrócić szczególna uwagę na nowoczesne rozwiązanie systemów osłonowych jakim jest wykorzystanie tkaniny screen z Wrocławia. To tkanina o niebanalnym wyglądzie spełniająca wiele więcej funkcji niż standardowe rozwiązania osłonowe.

Tkanina screen z Wrocławia w odróżnieniu od klasycznych rolet poza tym, że chroni wnętrze od promieni słonecznych (co i tak robi skuteczniej od klasycznych rolet) dodatkowo izoluje wnętrze od nadmiernych temperatur latem i niskich zimą. Ułatwia utrzymanie we wnętrzu pożądanej temperatury, latem zatrzymuje chłód klimatyzacji, zimą ciepło ogrzewania. Właśnie ze względu na funkcję izolacji termicznej tkanina screen z Wrocławia doskonale sprawdza się dla budynków energooszczędnych oraz tych pasywnych

Osłony screen z Wrocławia wykonane są z tkaniny odpornej na warunki atmosferyczne dzięki czemu warto wykorzystać je szczególnie na budynki o dużych powierzchniach przeszklonych.

Producenci osłon przeciwsłonecznych prześcigają się nie tylko w funkcjonalności i wytrzymałości osłon, ale również świadomi są, że czynnikiem, który ma duże znaczenie dla popularności danych osłon są aspekty wizualne. Oczekujemy, że nasze wnętrza czy fasada domów będą zachwycały swoim wyglądem, będą pasować do projektów marzeń, nie zaburzą ogólnej wizualizacji domu, dlatego osłony z tkaniny screen z Wrocławia poza wieloma funkcjami posiadają szczególny, nowoczesny wygląd sprawiający, że wykorzystane w oknach nadają wyjątkowego klimatu, a producenci osłon z tkaniny screen z Wrocławia oferują wiele wzorów tkaniny aby dopasować osłonę do każdego okna zachowując jej niepowtarzalny wygląd.

ASAP Systemy osłonowe

ul. Międzyleska 2-4

Wrocław