Rolety rzymskie Wrocław – sposoby czyszczenia rolet

Rolety rzymskie Wrocław to osłona okienna wewnętrza, która wyróżnia się na tle innych osłon tym, że pełni w głównej mierze funkcje estetyczne. Aby jednak rolety rzymskie Wrocław mogły pełnić swoją funkcję estetyczną potrzebują odpowiedniego wyglądu przez cały okres ich wykorzystywania. O wygląd należy zadbać poprzez odpowiednie czyszczenie rolet rzymskich z Wrocławia.

Rolety rzymskie Wrocław
Rolety rzymskie Wrocław

Czyszczenie rolet rzymskich Wrocław

Rolety rzymskie Wrocław wykonano z niezwykle delikatnej tkaniny, która staje się idealną ozdobą naszych okien, jednak delikatny materiał może przysporzyć wiele problemów podczas czyszczenia. Utrzymanie osłon okiennych w czystości i świeżości może okazać się dużym wyzwaniem jednak nie w przypadku rolet rzymskich z Wrocławia.

Rolety rzymskie Wrocław – a pranie automatyczne

Rolety rzymskie z Wrocławia można prać za pomocą pralki automatycznej. Materiał rolet rzymskich Wrocław nadaje się do prania automatycznego, po praniu wystarczy tkaninę rozwiesić w oknie do wyschnięcia, bądź jeśli jest potrzeba wyprasować, aby osiągnąć lepszy efekt.

Rolety rzymskie Wrocław- a czyszczenie na mokro

Rolety rzymskie jak i inne rodzaje osłon wykonanych z materiału można czyścić nie zdejmując ich z okien. Niektóre zabrudzenia potrzebują jedynie przetarcia wilgotnym materiałem bądź szczoteczką w miejscu zabrudzenia. Należy pamiętać o tym by być wystarczająco delikatnym dla tkaniny, aby nie uszkodzić materiału i nie pozostawić przetarć i odbarwień. Ważne jest również aby nie używać inwazyjnych środków.

Odświeżenie rolet rzymskich z Wrocławia z kurzu najczęściej wymaga jedynie przetarcia tkaniny delikatnym materiałem bądź gąbką aby zdjąć warstwę nagromadzonego kurzu.

 

ASAP Systemy osłonowe

ul. Międzyleska 2-4

Wrocław