Markizy z Wrocławia i najczęściej zadawane pytania cz. II

Markizy z Wrocławia zainstalowane na tarasie bądź balkonie podnoszą komfort spędzania czasu wolnego w przestrzeni przydomowej, jednak zanim zdecydujemy się na zakup dobrze zgromadzić jak najwięcej informacji o markizach z Wrocławia i rozwiać wszelkie wątpliwości, aby zakup był w pełni świadomy i dokonany według naszych potrzeb.

Najczęściej zadawane pytania w kontekście markizy z Wrocławia:

  • Czy markizy z Wrocławia chronią przed deszczem?

Dobrej jakości markizy z Wrocławia, wytworzone z materiału o wysokiej odporności na czynniki atmosferyczne poradzą sobie z niewielkimi opadami deszczu. Odpowiednio przygotowany i impregnowany materiał zyskuje na trwałości i nie ulega zniszczeniom pod wpływem czynników zewnętrznych. Jednak kiedy nie jest to konieczne dobrze markizy z Wrocławia nie narażać na działanie wilgoci i ukryć markizy z Wrocławia w kasecie jeśli mamy taką możliwość, ważne aby markizy nie zwijać w kasetę kiedy jest mokra.

  • Markiza z Wrocławia w kasecie czy bezkasetowa?

Wybór markizy z Wrocławia zależy od naszych indywidualnych potrzeb, a także od budżetu, który zamierzamy przeznaczyć na instalację markizy.

Markizy z Wrocławia bezkasetowe to z pewnością opcja, za którą przemawia cena, markizy bez kasety będą tańsze od opcji z kasetą jednocześnie nie będą stanowiły ochrony przed czynnikami atmosferycznymi dla naszej markizy. Po sezonie letnim, a przed sezonem zimowym dobrze markizy z Wrocławia bez kasety zdemontować, aby nie narażać jej na uszkodzenia podczas mrozów.

Markizy z Wrocławia w kasecie to opcja znacznie droższa od wersji bezkasetowej, jednak w pełni zapewnia ochronę markizy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi dzięki czemu nie musimy demontować jej podczas niekorzystnego okresu w czasie roku kiedy mogłaby ulec zniszczeniom. Osłona chroni markizy z Wrocławia co sprawia, że posłużą nam przez więcej sezonów nie mając śladów eksploatacji i zniszczeń.

Wybierając markizy z Wrocławia musimy określić swoje potrzeby, aby zgodnie z nimi dopasować rozwiązanie idealne dla nas. Markizy podnoszą komfort tarasów i nadają im niepowtarzalnego klimatu, dlatego warto zdecydować się na ten rodzaj rozwiązania przeciwsłonecznego.

ASAP Systemy osłonowe
ul. Międzyleska 2-4
Wrocław