Markizy z Wrocławia i najczęściej zadawane pytania cz. I

Markizy z Wrocławia są jedną z najpopularniejszych osłon przeciwsłonecznych stosowanych w naszych tarasach i ogrodach, a ostatnio coraz częściej nawet na balkonach, jednak choć markizy z Wrocławia szybko zyskały nasze zaufanie to wciąż pojawiają się wątpliwości i pytania, które dotyczące zakupu i używania markizy z Wrocławia.

Najczęściej zadawane pytania podczas decydowania się na zakup markizy z Wrocławia:

  • Czy markizy z Wrocławia ulegają blaknięciu podczas długiego wystawienia na działanie czynników atmosferycznych?

Markizy z Wrocławia wykonane są z trwałego materiału, które uprzednio został odpowiednio przygotowany do wielosezonowego wystawienia na niekorzystne czynniki atmosferyczne tak, aby nie ulegać zniszczeniom. Impregnacja materiału markiz z Wrocławia pozwala na długotrwałe korzystanie z ich funkcji bez żadnych odbarwień i uszkodzeń.

Jeśli chcemy mieć pewność, że markizy z Wrocławia nie ulegną odbarwieniom musimy przed zakupem weryfikować jakość materiału, z którego zostały wykonane, a takie tkaniny na pewno dostaniemy o zaufanych producentów, którzy do produkcji używają materiałów najwyższej jakości.

  • Które sterowanie markizy z Wrocławia wybrać?

Markizy z Wrocławia mogą być sterowane za pomocą mechanizmu korbkowego (ręcznego) oraz mechanizmu elektrycznego sterowanego za pomocą pilota bądź smartphone. Oba mechanizmy są niezawodne i nie sprawiają problemu ze sterowaniem markizy z Wrocławia jednak jak w każdym przypadku jeden i drugi rodzaj sterowania ma swoje plusy oraz minusy.

Sterowanie ręczne to z pewnością rozwiązanie lepsze dla osób z ograniczonym budżetem na zakup markizy z Wrocławia, ponieważ sterowanie korbkowe jest dużo tańsze od sterowania mechanicznego. Gorzej jednak sprawdza się podczas niepogody kiedy szybko trzeba reagować i chronić markizy z Wrocławia.

Sterowanie mechaniczne to bardzo komfortowe rozwiązanie, które w dobie nowoczesności lepiej wpisuje się w nasze oczekiwania. Dzięki zdalnemu sterowaniu o markizy z Wrocławia możemy dbać nawet kiedy nie ma nas w pobliżu markizy za pomocą aplikacji bądź pilota oraz ustawień w pamięci systemu. Sterowanie mechaniczne markizami z Wrocławia jest jednak rozwiązaniem droższym od sterowania ręcznego co z pewnością przemawia na niekorzyść tego rozwiązania.

Pytań, na które warto sobie odpowiedzieć przed zakupem markizy z Wrocławia jest naprawdę wiele i każda uzyskana odpowiedź przybliża nas do znalezienia rozwiązania idealnego dla naszych potrzeb.

ASAP Systemy osłonowe
ul. Międzyleska 2-4
Wrocław